Broker

Retailové a institucionální investice. Bez kompromisů.

Systém automatizuje procesy bankovních i nebankovních obchodníků s cennými papíry od přijetí pokynu přes vypořádání uzavřených transakcí a jejich zaúčtování až po správu klientských pozic. Spolupracujeme s největšími bankovními domy v České i Slovenské republice. Pokrýváme jak oblast pro retail, tak i institucionální zákazníky.

Umíme toho hodně.

CTS broker je základní stavební kámen naší platformy. Díky němu systém umožňuje provádět širokou škálu klientských pokynů automaticky i manuálně prostřednictvím jednotného rozhraní pro přístup k trhům, který využívá komunikační standardy jako FIX, SWIFT apod. Přístup k trhům je možné provádět přímo např. pro trhy na systému Xetra, nebo prostřednictvím partnerských brokerů přes mezinárodní obchodní platformy jako Bloomberg (EMSX, EMSxNET) nebo přes přímé FIX spojení. V rámci backoffice potom má mnoho použití v různých oblastech. Ať se jedná o settlement, custody, reporting, či rekonciliaci. Tak jako tak, modul Broker je výchozím pro další moduly platformy.

 

Systém zajišťuje následující funkce

Branches

Součástí systému je moderní webová aplikace, která umožňuje pobočkovým uživatelům vkládat obchodní pokyny, pokyny na služby depozitáře CP, vygenerovat klientovi výpis apod.

Internet

V rámci aplikace je k dispozici sada služeb (API), díky kterým lze systém jednoduše připojit na různé internetové platformy, jako například internetové bankovnictví. 

Smart Phone

V rámci aplikace je k dispozici sada služeb (API), díky kterým lze systém jednoduše připojit na různé internetové platformy, jako například mobilní bankovnictví. 

Kontaktujte nás.
rádi s vámi projdeme vaše požadavky 

Kamil Rataj, MBA

Se společností CTS TRADE IT spolupracujeme od roku 2017. Od počátku naší spolupráce nám společnost pomáhá hledat a realizovat řešení zaměřené pro naše potřeby. Systém CTS zastává v bance roli core aplikace pro obchodování cenných papírů. Na naši spolupráci oceňuji to, že společnost CTS TRADE IT nám poskytuje nejenom systém, ale i know-how v oblasti investičního bankovnictví.

Více o Kamilovi

Výhody systému

All in one řešení

Všechna data v jeden okamžik na jednom místě,

Vysoký výkon, dostupnost a flexibilita bez kompromisů

Každý den CTS prověří v provozu lídři trhu. A to jak v rámci front office, tak i back office procesů.

Jedna platforma. Více zákazníků.

Sdílejte náklady na rozvoj s ostatními zákazníky. Stávající business je plný mandatorních, regulatorních změn. Náklady dělíme mezi více implementací, vy tak ušetříte.

Kvalita na prvním místě.

Je pro nás důležité, abychom dlouhodobě dodávali služby v prvotřídní kvalitě a nebojíme se do kvality investovat.

Kontaktujte nás. Rádi s vámi probereme vaše požadavky.

Chci poslat zprávu