Československá obchodná banka

Na komplexním řešení svých požadavků spolupracuje ČSOB SK s CTS TRADE IT od roku 2015. Součástí implementace produktu CTS je rozšíření a automatizace procesů custody, přímé napojení ČSOB SK na bratislavskou burzu cenných papírů, centrální depozitář cenných papírů včetně úspěšné migrace na evropskou platformu pro vypořádávání obchodů s cennými papíry – T2S.

ČSOB díky řešení CTS získala stabilní a výkonný systém, zefektivnila interní procesy, čímž zkvalitnila služby svým klientům a v neposlední řadě výrazně snížila provozní náklady. Úspěšně také proběhly implementace jak nových evropských směrnic MiFID II / MiFIR, které přinesly zásadní změny v poskytování investičních služeb, tak nové regulaci o ochraně osobních údajů GDPR.

So spoločnosťou CTS TRADE IT spolupracujeme od roku 2016. Systém CTS využívame predovšetkým na služby custody. Na našej spolupráci oceňujem spoľahlivosť, flexibilitu a to, že spoločnosť CTS TRADE IT sa snaží navrhnúť optimálne riešenia pre naše potreby.

Přečtěte si případovou studii
Implementace CTS ve Slovenské spořitelně

Výsledkem implementace CTS je snížení provozních nákladů oddělení treasury díky kvalitnější IT podpoře procesů v oblasti obchodování s cennými papíry na místní i zahraničních burzách a efektivnímu napojení na slovenský depozitář cenných papírů, včetně přímé podpory prodeje treasury produktů v pobočkové síti banky