CTS platforma

Many ideas. One system.

Všechna řešení využívají shodnou modulární platformu a jednoduchou parametrizací lze systém přizpůsobit pro konkrétní potřeby klientů. Máme jeden systém pokrývající agendu jednotlivých oddělení – front office, back office, accounting, custody, asset management atd.

Produkty v CTS platformě

Technologický background platformy

Používáme moderní technologie jak v SW produktech, které dodáváme, tak v oblasti automatizace našich vývojových procesů. V oblasti vývoje webových aplikací nám technologie jako React, Redux nebo FinalForm umožňují vytvářet stránky, které jsou vysoce dynamické v reakcích na uživatelské vstupy, takže už v průběhu vyplňování formulářů uživatelem probíhají na pozadí automatické validace a výpočty, které jsou okamžitě prezentovány uživateli. V oblasti vývoje back-end funkcionalit startujeme s technologií .NET Core, která je novou platformou pro .NET a v budoucnu kompletně nahradí .NET Framework, který používáme.

CHci vědět více o technologiích

05

MiFID a regulace

Systém vyhovuje mezinárodní směrnici MiFID a automaticky vyhodnocuje kontroly pokynů založené na standardech ESMA.

Řešení vyvíjíme společně s partnery.

Baví nás propojovat různé technologické světy do funkčního celku

CTS platformu vyvíjíme na technologiích společnosti Microsoft. V rámci řešení používáme standardizovaná rozhraní SWIFT a FIX, jsme v rámci T2S a našimi partnery jsou Burza cenných papírů Praha, Bratislava, Centrální depozitáře a další parneři.

Partneři

03