Lidé

Každý z nás má svůj příběh. Dohromady pak píšeme příběh CTS.

Tomáš Gavlas

Tomáš Gavlas

CEO

Pojďme společně hledat cestu, jak dělat věci jednodušeji. Baví mne pomáhat našim zákazníkům v digitalizaci a automatizaci procesů v oblasti investičního bankovnictví. A když se ohlédnu zpět a vidím výsledky úsilí celého týmu za uplynulé roky, dodává mi to novou energii do další práce.

Více o Tomášovi

Tomáš Matějka

Tomáš Matějka

COO

Chceme, aby se zákazník na nás mohl dlouhodobě spolehnout. Proto musíme rozumět jeho businessu, zároveň dbát udržitelnosti a kvality systému a služeb, které mu dodáváme.

Více o Tomášovi

Marek Cvrk

Marek Cvrk

CTO

Rozsáhlý a komplexní SW systém jako je CTS je dnes možné vyvíjet pouze v týmu, kde je každý specialistou ve svém oboru – analytik, vývojář, tester apod. Zároveň je ale zapotřebí, aby všichni členové týmu efektivně sdíleli informace a podíleli se na vývojovém procesu, což u velkých týmů není zrovna jednoduché. Je zapotřebí to zvládnout takovým způsobem, který omezuje otrockou administrativu a umožňuje lidem dělat především práci, ve které se chtějí specializovat a mají z ní radost. K dosažení tohoto cíle nám mohou pomoci nové moderní postupy a automatizace našich procesů.

Více o Markovi

Zuzana Gavlasová

Zuzana Gavlasová

Head of IT/Business analysis

Od malička mě fascinovala matematika, neustálé řešení jakéhokoliv logického úkolu, nalézání dalších a dalších variant k dosažení cíle, šimrání v břiše před každou soutěží, touha překonávat sebe sama a objevovat nové oblasti. Tudíž i má následná cesta k analýze byla velmi přirozeným výustěním všech těchto věcí, které mě dennodenně naplňují.

Více o Zuzce

Jan Němec

Jan Němec

Head of quality and support

Vytváříme řešení, jehož cílem je pomáhat. Mě baví být na pozici, ze které se svým týmem zajišťuji, abychom opravdu pomáhali. Díky našemu řešení musí být naši zákazníci nejen úspěšní, ale zároveň i spokojení. A toho lze dosáhnout jen řešením, které má svojí kvalitu.

Více o Janovi

Josef Dvořák

Josef Dvořák

Head of business architecture

….Do nekonečna a ještě dál… Vypůjčený slogan asi nejlépe vystihuje můj přístup k navrhování řešení – myslet na všechny možné dopady, dohlédnout do všech zákoutí systému CTS či vyřešit případné překážky. A když se povede řešení, tak se zpravidla ukáže další překážka o kousek dál …. Je to nekončící proces.

Více o Josefovi

… a více než 60 našich kolegů.

Podívejte se, jak to u nás žije