Kariéra

Práce nás baví. A to zejména proto, že ji děláme se skvělými parťáky.

To jsme my, CTS TRADE IT.

V CTS TRADE IT už od roku 2008 vyvíjíme softwarové řešení, které komplexně pokrývá problematiku obchodování na kapitálových trzích. Naší hlavní zbraní je kombinace IT a business znalostí. Naším produktem denně protečou transakce za miliardy korun. Jsme hrdí na to, že za dobu existence CTS portfolio zákazníků jenom roste. Vnímáme to jako ocenění kvalitní práce všech lidí na palubě, ale zároveň i jako závazek, abychom v kvalitě nepolevili. Spolupracujeme s předními bankovními institucemi.

O společnosti

20210624_0498e 

Kamarádi v práci i mimo ní

Je pro nás důležité, abychom táhli za jeden provaz a byli si vzájemně dobrými partnery. Každý z nás ví, jaká je jeho role ve firemní struktuře a kam společně směřujeme. Lidé pro nás nejsou výrobní prostředek. Vážíme si každých dovedností a specifických vlastností každého z nás. Podařilo se nám poskládat kompaktní a stabilní tým.

Rádi spolu pracujeme, dokážeme si vyjít vstříc a podat pomocnou ruku. Společně nám to jde i mimo práci, a tak po práci chodíme sem tam posedět, strávíme víkend společně na kolech a v zimě neváháme užít sněhu a trochu toho zdravého soutěžení v Alpách.

Poznejte naše kolegy

Na jakých technologiích pracujeme

Proč pracovat u nás

U nás lidé nejsou číslem v CRM, nejsme korporátem. Je nás kolem 60 a máme super tým lidí. V rámci projektů, které realizujeme, spojujeme expertní IT znalosti s business problematikou. Implementace, které realizujeme, jsou velmi rychle viditelné v praxi. Pracujeme jak s nejmodernějšími technologiemi, tak i těmi prověřenými. Neustále investujeme do produktu s cílem zajistit jeho technologickou i funkční konkurenční výhodu. Díky vysoké specializaci našeho řešení nekloužeme pouze po povrchu. Naše práce je velmi různorodá. Vedle technologického i funkčního rozvoje platformy CTS se v našich projektech intenzivně  zabýváme integracemi, datovými migracemi.

S novými kolegy od začátku jejich nástupu intenzivně pracujeme, naši senioři jim předávají své znalosti a zkušenosti a v začátcích jsou jim neustále k dispozici. 

Jsme stabilní firma

Jsme více než 10 let na trhu, budujeme dlouhodobý vztah s našimi zákazníky a stále rosteme.

Pravidelné vzdělávání

Naším zaměstnancům poskytujeme přístup k vzdělávacím portálům nebo možnost navštívit různá školení. 

Moderní technologie

Snažíme se věci neustále posouvat vpřed, modernizovat naše prostředí a co nejvíce věcí automatizovat.

Lidský přístup

Chováme se k sobě hezky, snažíme se navzájem si pomáhat a nasloucháme potřebám lidí okolo nás.

Zajímá Vás více? Stáhněte si naší náborovou brožuru a blíže nás poznejte!

Náborová brožura

Poznejte naše kolegy

Chcete si udělat představu o tom jak to u nás funguje a trochu nás poznat. Přečtěte si příběhy našich kolegů napříč odděleními.

Tomáš Větrovský

.NET Development teamleader

Poznejte tomáše

Zuzana Gavlasová

IT/Business analysis teamleader

Poznejte zuzanu

Jan Němec

Support & Quality manager

Poznejte Honzu

💚 TÝMOVÁ AKCE našeho vývojového týmu.💚
…
23. srpen 2021
💚 TÝMOVÁ AKCE našeho vývojového týmu.💚 Konečně jsme se sešli i mimo office, popovídali a dali si trochu do nosu. 🍗🍺 Chceš být na další akci s námi? 👉 Právě do tohoto týmu hledáme nového .NET Developera! Přihlas se nám a na fotkách z další akce můžeš být i Ty! ✌ #teambuilding #ctstradeit …
💚 Nová NÁBOROVÁ BROŽURA 💚
Již brzy pro…
11. srpen 2021
💚 Nová NÁBOROVÁ BROŽURA 💚 Již brzy pro naše kandidáty i v hmatatelné podobě! 👇 A vy, kdo jste právě teď online, se můžete podívat hned. 👇 ✅ Co, jak a pro koho děláme? ✅ Co se vám u nás bude líbit? ✅ Kdo se u nás uplatní a jak vypadá práce v různých týmech? 👉 To vše vám prozradí právě naše brožura…
Ani v tomto roce nepolevujeme, neustále…
10. srpen 2021
Ani v tomto roce nepolevujeme, neustále rosteme a hledáme další šikovné kolegy do našeho týmu CTSáků! 🙋‍♂️🙋‍♀️ Je pro nás důležité, aby naše dodávky byly úspěšné a záleží nám na tom, abychom zajistili vysokou kvalitu našich služeb. Proto mezi sebe přijmeme dalšího .NET Developera, Front-end…
9. červenec 2021
📢 DevOps Engineer K nám do CTS TRADE IT hledáme nového parťáka do týmu DevOps! Rádi bychom k nám přijali někoho s kratší zkušeností, kdo má již praxi se skriptováním a zajímá ho oblast automatizace vývojových procesů (DevOps)! ✔ Máte zkušenost s alespoň některou z následujících technologií - C#,…

 

Nenašli jste pozici, která by se vám líbila? Ozvěte se nám, uvidíme co se dá dělat. Napište nám na hr@cts-tradeit.com.

Nebo se připojte na náš LinkedIn
a sledujte aktuální vypsané pozice a novinky.