Kariéra

Práce nás baví. A to zejména proto, že ji děláme se skvělými parťáky.

To jsme my, CTS TRADE IT.

V CTS TRADE IT už od roku 2008 vyvíjíme softwarové řešení, které komplexně pokrývá problematiku obchodování na kapitálových trzích. Naší hlavní zbraní je kombinace IT a business znalostí. Naším produktem denně protečou transakce za miliardy korun. Jsme hrdí na to, že za dobu existence CTS portfolio zákazníků jenom roste. Vnímáme to jako ocenění kvalitní práce všech lidí na palubě, ale zároveň i jako závazek, abychom v kvalitě nepolevili. Spolupracujeme s předními bankovními institucemi.

O společnosti

20210624_0498e 

Kamarádi v práci i mimo ní

Je pro nás důležité, abychom táhli za jeden provaz a byli si vzájemně dobrými partnery. Každý z nás ví, jaká je jeho role ve firemní struktuře a kam společně směřujeme. Lidé pro nás nejsou výrobní prostředek. Vážíme si každých dovedností a specifických vlastností každého z nás. Podařilo se nám poskládat kompaktní a stabilní tým.

Rádi spolu pracujeme, dokážeme si vyjít vstříc a podat pomocnou ruku. Společně nám to jde i mimo práci, a tak po práci chodíme sem tam posedět, strávíme víkend společně na kolech a v zimě neváháme užít sněhu a trochu toho zdravého soutěžení v Alpách.

Poznejte naše kolegy

Na jakých technologiích pracujeme

Proč pracovat u nás

U nás lidé nejsou číslem v CRM, nejsme korporátem. Je nás kolem 60 a máme super tým lidí. V rámci projektů, které realizujeme, spojujeme expertní IT znalosti s business problematikou. Implementace, které realizujeme, jsou velmi rychle viditelné v praxi. Pracujeme jak s nejmodernějšími technologiemi, tak i těmi prověřenými. Neustále investujeme do produktu s cílem zajistit jeho technologickou i funkční konkurenční výhodu. Díky vysoké specializaci našeho řešení nekloužeme pouze po povrchu. Naše práce je velmi různorodá. Vedle technologického i funkčního rozvoje platformy CTS se v našich projektech intenzivně  zabýváme integracemi, datovými migracemi.

S novými kolegy od začátku jejich nástupu intenzivně pracujeme, naši senioři jim předávají své znalosti a zkušenosti a v začátcích jsou jim neustále k dispozici. 

Jsme stabilní firma

Jsme více než 10 let na trhu, budujeme dlouhodobý vztah s našimi zákazníky a stále rosteme.

Pravidelné vzdělávání

Naším zaměstnancům poskytujeme přístup k vzdělávacím portálům nebo možnost navštívit různá školení. 

Moderní technologie

Snažíme se věci neustále posouvat vpřed, modernizovat naše prostředí a co nejvíce věcí automatizovat.

Lidský přístup

Chováme se k sobě hezky, snažíme se navzájem si pomáhat a nasloucháme potřebám lidí okolo nás.

Zajímá Vás více? Stáhněte si naši náborovou brožuru a blíže nás poznejte!

Náborová brožura

Poznejte naše kolegy

Chcete si udělat představu o tom jak to u nás funguje a trochu nás poznat. Přečtěte si příběhy našich kolegů napříč odděleními.

Tomáš Větrovský

DevOps leader

Poznejte tomáše

Zuzana Gavlasová

Head of IT/Business analysis

Poznejte zuzanu

Jan Němec

Head of Support & Quality

Poznejte Honzu

🎉 Přání k narozeninám 🎈

Jedna z mnoha…
22. červenec 2022
🎉 Přání k narozeninám 🎈 Jedna z mnoha věcí, kde rádi využíváme toho, že je nás jen něco málo přes 60 a k narozeninám tak našim kolegům blahopřejeme za HR a vedení firmy osobně. Podání ruky a drobný dárek ve formě vína, čokolády či květiny vždy potěší každého CTSáka. 💚 A jak slavíte narozeniny u…
Občerstvení na pracovišti 🍏🥐

U nás v…
15. červenec 2022
Občerstvení na pracovišti 🍏🥐 U nás v CTS snad nejoblíbenější benefit, který nám vždy dokáže zpříjemnit den a zvednout náladu. 💚 V našem podání nejde jen o kávu a čaj, ale také o zdravou svačinku ve formě čerstvého ovoce a občas si uděláme radost i drobnými sendviči. Chceš se do toho zakousnout s…
🎯 Šipkový turnaj! 🏆
Další povedená CTS…
8. červenec 2022
🎯 Šipkový turnaj! 🏆 Další povedená CTS akce, kterou jsme si s kolegy nedávno střihli. 👌 Sisalový terč jsme do našeho Relax roomu pořídili zkraje letošního roku a po pár měsících tréninku nastal čas poměřit síly! 💪 Také vás baví šipky nebo fotbálek a rádi byste měli kolegy a přátele, se kterými si…
Tak jako v předchozích letech, i letos…
1. červenec 2022
Tak jako v předchozích letech, i letos jsme uspořádali pro naše kolegy společnou letní CTS snídani. 🥐☕ Trávit společný čas nás baví, stejně tak jako dobré jídlo, proto je pro nás společná snídaně ideální příležitostí sejít se a probrat společně firemní novinky a dění za poslední období, a také…

 

Nenašli jste pozici, která by se vám líbila? Ozvěte se nám, uvidíme co se dá dělat. Napište nám na hr@cts-tradeit.cz.

Nebo se připojte na náš LinkedIn
a sledujte aktuální vypsané pozice a novinky.