Kariéra

Práce nás baví. A to zejména proto, že ji děláme se skvělými parťáky.

To jsme my, CTS TRADE IT.

V CTS TRADE IT už od roku 2008 vyvíjíme softwarové řešení, které komplexně pokrývá problematiku obchodování na kapitálových trzích. Naší hlavní zbraní je kombinace IT a business znalostí. Naším produktem denně protečou transakce za miliardy korun. Jsme hrdí na to, že za dobu existence CTS portfolio zákazníků jenom roste. Vnímáme to jako ocenění kvalitní práce všech lidí na palubě, ale zároveň i jako závazek, abychom v kvalitě nepolevili. Spolupracujeme s předními bankovními institucemi.

O společnosti

20210624_0498e 

Kamarádi v práci i mimo ní

Je pro nás důležité, abychom táhli za jeden provaz a byli si vzájemně dobrými partnery. Každý z nás ví, jaká je jeho role ve firemní struktuře a kam společně směřujeme. Lidé pro nás nejsou výrobní prostředek. Vážíme si každých dovedností a specifických vlastností každého z nás. Podařilo se nám poskládat kompaktní a stabilní tým.

Rádi spolu pracujeme, dokážeme si vyjít vstříc a podat pomocnou ruku. Společně nám to jde i mimo práci, a tak po práci chodíme sem tam posedět, strávíme víkend společně na kolech a v zimě neváháme užít sněhu a trochu toho zdravého soutěžení v Alpách.

Poznejte naše kolegy

Na jakých technologiích pracujeme

Proč pracovat u nás

U nás lidé nejsou číslem v CRM, nejsme korporátem. Je nás kolem 60 a máme super tým lidí. V rámci projektů, které realizujeme, spojujeme expertní IT znalosti s business problematikou. Implementace, které realizujeme, jsou velmi rychle viditelné v praxi. Pracujeme jak s nejmodernějšími technologiemi, tak i těmi prověřenými. Neustále investujeme do produktu s cílem zajistit jeho technologickou i funkční konkurenční výhodu. Díky vysoké specializaci našeho řešení nekloužeme pouze po povrchu. Naše práce je velmi různorodá. Vedle technologického i funkčního rozvoje platformy CTS se v našich projektech intenzivně  zabýváme integracemi, datovými migracemi.

S novými kolegy od začátku jejich nástupu intenzivně pracujeme, naši senioři jim předávají své znalosti a zkušenosti a v začátcích jsou jim neustále k dispozici. 

Jsme stabilní firma

Jsme více než 10 let na trhu, budujeme dlouhodobý vztah s našimi zákazníky a stále rosteme.

Pravidelné vzdělávání

Naším zaměstnancům poskytujeme přístup k vzdělávacím portálům nebo možnost navštívit různá školení. 

Moderní technologie

Snažíme se věci neustále posouvat vpřed, modernizovat naše prostředí a co nejvíce věcí automatizovat.

Lidský přístup

Chováme se k sobě hezky, snažíme se navzájem si pomáhat a nasloucháme potřebám lidí okolo nás.

Zajímá Vás více? Stáhněte si naši náborovou brožuru a blíže nás poznejte!

Náborová brožura

Poznejte naše kolegy

Chcete si udělat představu o tom jak to u nás funguje a trochu nás poznat. Přečtěte si příběhy našich kolegů napříč odděleními.

Tomáš Větrovský

DevOps leader

Poznejte tomáše

Zuzana Gavlasová

Head of IT/Business analysis

Poznejte zuzanu

Jan Němec

Head of Support & Quality

Poznejte Honzu

Akční podzim v CTS Trade IT  🍁

Aneb…
2. prosinec 2022
Akční podzim v CTS Trade IT 🍁 Aneb celá série akcí, které jsme pro naše kolegy během letošního podzimu uspořádali. U nás v CTS spolu rádi trávíme čas, a tak máme vždy naplánovanou nějakou společnou událost, aby se bylo stále na co těšit. Naši CTSáci si mohli vybrat z několika akcí podle svého…
Společnost CTS TRADE IT úspěšně…
10. listopad 2022
Společnost CTS TRADE IT úspěšně rozšířila platformu CTS v Bance CREDITAS. Co nový modul systému CTS bance umožňuje se dočtete v našem článku níže. 👉 https://www.cts-tradeit.cz/rozsireni-cts-v-bance-creditas/ #cts #bankacreditas #investmentbanking
TURNAJ VE FOTBÁLKU ⚽
Skvělá akce, která…
7. listopad 2022
TURNAJ VE FOTBÁLKU ⚽ Skvělá akce, která u nás v CTS probíhala po celý říjen. Devět přihlášených týmů, mnoho odehraných zápasů a nakonec finálový zápas, po kterém konečně známe naše letošní vítěze, kteří si odnesli nejen náš krásný putovní pohár. 🏆 Tyto společné akce, díky kterým se s kolegy o to…
Třídy fondů v modulu CTS depozitář
…
3. listopad 2022
Třídy fondů v modulu CTS depozitář Společnost CTS TRADE IT rozšířila modul CTS Depozitář fondů. Tento modul je ve Slovenské spořitelně, a.s. provozován již několik let a nyní byl rozšířen o možnost spravovat fondy s více třídami. V praxi to znamená, že evidence majetku fondu, procesy ocenění…

 

Nenašli jste pozici, která by se vám líbila? Ozvěte se nám, uvidíme co se dá dělat. Napište nám na hr@cts-tradeit.cz.

Nebo se připojte na náš LinkedIn
a sledujte aktuální vypsané pozice a novinky.