Kariéra

Práce nás baví. A to zejména proto, že ji děláme se skvělými parťáky.

To jsme my, CTS TRADE IT.

V CTS TRADE IT už od roku 2008 vyvíjíme softwarové řešení, které komplexně pokrývá problematiku obchodování na kapitálových trzích. Naší hlavní zbraní je kombinace IT a business znalostí. Naším produktem denně protečou transakce za miliardy korun. Jsme hrdí na to, že za dobu existence CTS portfolio zákazníků jenom roste. Vnímáme to jako ocenění kvalitní práce všech lidí na palubě, ale zároveň i jako závazek, abychom v kvalitě nepolevili. Spolupracujeme s předními bankovními institucemi.

O společnosti

 

Kamarádi v práci i mimo ní

Je pro nás důležité, abychom táhli za jeden provaz a byli si vzájemně dobrými partnery. Každý z nás ví, jaká je jeho role ve firemní struktuře a kam společně směřujeme. Lidé pro nás nejsou výrobní prostředek. Vážíme si každých dovedností a specifických vlastností každého z nás. Podařilo se nám poskládat kompaktní a stabilní tým.

Rádi spolu pracujeme, dokážeme si vyjít vstříc a podat pomocnou ruku. Společně nám to jde i mimo práci, a tak po práci chodíme sem tam posedět, strávíme víkend společně na kolech a v zimě neváháme užít sněhu a trochu toho zdravého soutěžení v Alpách.

Poznejte naše kolegy

Automatizací k lepším zítřkům!

CTS…
29. říjen 2020
Automatizací k lepším zítřkům! CTS pomáhá našim klientům v zkvalitňování jejich služeb a zrychluje tak některé z procesů. Tentokrát v Slovenské Spořitelně :-) https://www.cts-tradeit.cz/cts-podporuje-novy-custody-web-erste/
O víkendu vyrazilo pár našich kolegů…
10. září 2020
O víkendu vyrazilo pár našich kolegů pokořit naší nejvyšší horu Sněžku 🏔💪🏻 #zivotvcts
Pro zpestření pracovního dne nám…
8. září 2020
Pro zpestření pracovního dne nám kolegyně z back office připravily zapeklitou tajenku, po jejíž vyluštění na nás čekala sladká odměna 😊🍧 #neniknedlikjakoknedlik #zivotvcts
Hledáme k nám do týmu Senior Web…
22. červenec 2020
Hledáme k nám do týmu Senior Web Developera / Tech Leada! ‼️🕵️‍♀️ Cítíš se silný ve webových technologiích, zajímá tě architektura systémů a chceš se do ní přímo zapojit?😉 Tak nám pošli svůj životopis na hr@cts-tradeit.cz nebo kontaktuj přímo Marka na jeho LinkedIn profilu 📩 - https://www…

 

Na jakých technologiích pracujeme

Proč pracovat u nás

U nás lidé nejsou číslem v CRM, nejsme korporátem. Je nás kolem 60 a máme super tým lidí. V rámci projektů, které realizujeme, spojujeme expertní IT znalosti s business problematikou. Implementace, které realizujeme, jsou velmi rychle viditelné v praxi. Pracujeme jak s nejmodernějšími technologiemi, tak i těmi prověřenými. Neustále investujeme do produktu s cílem zajistit jeho technologickou i funkční konkurenční výhodu. Díky vysoké specializaci našeho řešení nekloužeme pouze po povrchu. Naše práce je velmi různorodá. Vedle technologického i funkčního rozvoje platformy CTS se v našich projektech intenzivně  zabýváme integracemi, datovými migracemi.

S novými kolegy od začátku jejich nástupu intenzivně pracujeme, naši senioři jim předávají své znalosti a zkušenosti a v začátcích jsou jim neustále k dispozici. 

Jsme stabilní firma

Jsme více než 10 let na trhu, budujeme dlouhodobý vztah s našimi zákazníky a stále rosteme.

Pravidelné vzdělávání

Naším zaměstnancům poskytujeme přístup k vzdělávacím portálům nebo možnost navštívit různá školení. 

Moderní technologie

Snažíme se věci neustále posouvat vpřed, modernizovat naše prostředí a co nejvíce věcí automatizovat.

Lidský přístup

Chováme se k sobě hezky, snažíme se navzájem si pomáhat a nasloucháme potřebám lidí okolo nás.

Poznejte naše kolegy

Chcete si udělat představu o tom jak to u nás funguje a trochu nás poznat. Přečtěte si příběhy našich kolegů napříč odděleními.

Tomáš Větrovský

.NET Development teamleader

Poznejte tomáše

Zuzana Gavlasová

IT/Business analysis teamleader

Poznejte zuzanu

Jan Němec

Support & Quality manager

Poznejte Honzu

Nenašli jste pozici, která by se vám líbila? Ozvěte se nám, uvidíme co se dá dělat. Napište nám na hr@cts-tradeit.com.

Nebo se připojte na náš LinkedIn
a sledujte aktuální vypsané pozice a novinky.