O nás

Víme, že nezáleží na tom, co zde o sobě napíšeme my. Záleží na tom, jak nás vnímají naši partneři - zaměstnanci a zákazníci.

Kdo jsme

Jsme český dodavatel SW platformy CTS, kterou denně protečou transakce v řádech miliard korun. Jsme partnery našich zákazníků, se kterými společně naše řešení dále rozvíjíme. Jsme ale také tým, který baví přinášet inovativní řešení v oblasti investic. Nebojíme se investovat do našeho produktu. Naším cílem je udržovat jak funkční tak i technologický náskok. Výsledkem našeho úsilí je podpora digitalizace a automatizace v bankách a to právě v oblasti investic. 

06

Co děláme

Dodáváme, podporujeme a dále rozvíjíme CTS platformu - unikátní all in one řešení. Jednoduchou parametrizací se CTS přizpůsobí různým způsobům užití bez nutnosti na každou oblast instalovat jiné řešení. Díky tomu zjednodušujeme a zlevňujeme IT architekturu/infrastrukturu a zrychlujeme proces implementace nových funkcionalit v oblasti investic. Díky uživatelsky přívětivému rozhraní zrychlujeme práci se systémem a pomáháme snižovat chybovost.

Tomáš Gavlas

Pojďme společně hledat cestu, jak dělat věci jednodušeji. Baví mne pomáhat našim zákazníkům v digitalizaci a automatizaci procesů v oblasti investičního bankovnictví. A když se ohlédnu zpět a vidím výsledky úsilí celého týmu za uplynulé roky, dodává mi to novou energii do další práce.

Více o Tomášovi

Chcete pracovat v CTS?
Připojte se k našemu týmu.

Je pro nás důležité, abychom táhli za jeden provaz a byli si vzájemně dobrými parťáky.  Víme, že každý z nás je individualita. Podařilo se nám poskládat kompaktní a stabilní tým. Rádi spolupracujeme, dokážeme si vyjít vstříc a podat pomocnou ruku. Společně nám to jde i mimo práci, a tak si zajdeme sem tam na pivo, strávíme víkend společně na kolech a v zimě si rádi užíváme sněhu a trochu toho zdravého soutěžení v Alpách.

Přejít na kariéru

20210624_0429e

Podpořte váš business pomocí unikátní obchodní platformy CTS

„OPEX náklady se nám snížily o 63 % oproti původnímu řešení, což umožnuje zvýšit komfort služeb klientům SLSP díky možnosti více investovat do nových funkčností a produktů pro klienty“

Slovenská spořitelna (ERSTE Bank member)

OPEX nižší o
63 %